תמונות השראה ומוטיבציה

מעוניינים לתלות תמונות מעוררות השראה בבית? מחפשים תמונות השראה למשרד? אם כן, דרך האתר של חברתנו תוכלו לבצע את ההזמנה בקלות רבה ולבחור מבין מאגר גדול שלנו או להעלות כל תמונה משלכם. את העבודה אנו נבצע מייד עם קבלת ההזמנה שלכם, כך שתהיה מוכנה בזמן קצר מאוד ואנו נשלח אותה אליכם (או שתבואו אלינו לאסוף אותה).

 

תמונות מעוררות השראה – מי צריך את זה ומה זה בעצם?

תחת הכותרת של תמונות השראה יש עולם ומלואו של אפשרויות, לפעמים גם מנוגדות מאוד שכן מה שמעורר מוטיבציה באדם אחד אינו בהכרח מדבר אל האחר. באופן כללי, תמונות מוטיבציה כשמן כן הון – נועדו לעורר את האנרגיה, לאושש את הנפש ולגייס את הכוחות כאשר מביטים בהן. הן מבוקשות מאוד במשרדים שבהם עובדים שעות ארוכות ומעת לעת נדרש עוד חיזוק המגיע מהסביבה, אך בהחלט נפוצות גם בבתים של אנשים שרוצים להתקדם, להתפתח ולהשיג – בין אם המטרה היא אישית, מקצועית, יצירתית וכדומה.

 

אכן, אנו בני האדם זקוקים לעיתים לאיזה דחיפה ועידוד. החיים יכולים להיות מאתגרים, השגרה קצת שוחקת והמטלות רבות. לכן, תמונות השראה לבית או למשרד יכולות להיות בדיוק מה שצריך בשביל לתזכר את הכוחות שנמצאים, את האפשרות להגיע ליעדים, ואת העובדה שכולנו יכולים אם רק נרצה בכך. מאידך, לעיתים מה שתמונות אלו עושות הן פשוט לתת השראה יצירתית, לצאת לרגע מחוץ לקופסא ולחשיבה שהתרגלנו אליה בשעות האחרונות, לפתוח קצת את הראש ולתת לדמיון לנוע ולנפש לנוח.

 

ואיך זה נראה בפועל

כאמור, תמונות השראה יכולות להיות שונות מאוד, והשאלה היא כמובן מה מדבר אליכם. כך למשל, יש אנשים שבשבילם על תמונה מעוררת השראה תופיע דמות מפורסמת כגון שחקן כדורגל שעלה לגדולה, שחקן קולנוע המגלם דמות דומיננטית בסרט ולידו ציטוט מאותו הסרט, תמונה של מדען מפורסם כמו איינשטיין, של איש עסקים ויזם מצליח כמו איילון מאסק וכן הלאה.

 

מצד שני, יש אנשים שפחות מתחברים לתמונה של אדם מסוים ויותר לטקסטים וציטוטים, בין אם הם עממיים או מפי מפורסמים. מדובר למשל במשפטים כמו “מי שמעז מנצח”, “בלי סיכון אין רווח”, “או שמצליחים או שלומדים”, “ההצלחה מתקשרת אליך” וכן הלאה. מובן שכרקע לטקסטים האלו יכולות להיות תמונות שונות, למשל של אריה או נמר, של עיר מפורסמת, של דמות אנימציה וכדומה.

 

יחד עם זאת, יש עוד סוג של תמונות מעוררות השראה שאינו בהכרח מדרבן למוטיבציה גבוהה אלא מאפשר לגייס אנרגיות ברגיעה. מדובר למשל בתמונות של חוף הים, של ערים ברחבי העולם, תמונות פנטסטיות המדליקות את הדמיון וכדומה.

 

איזו תמונה מתאימה לי?

אם אתם מחפשים תמונות שמעוררות השראה ומוטיבציה תנו לנו לתת לכם מספר המלצות. קודם כל, כדאי לעבור על המאגר הנמצא באתר שלנו שמכיל עשרות רבות של תמונות. סקרו אותן וראו מה מתעורר בכם, וכאשר אתם מרגישים מבפנים התלהבות תדעו שעליתם על הכיוון הנכון. שנית, אפשר ואפילו כדאי לקבל השראה מרשת האינטרנט, בה קיימים המון אתרים שמציעים תמונות השראה לאינספור. כמובן שיש לשלם עבור תמונה מעוררת השראה במידה ויש עליה זכויות יוצרים, אך לרוב המחירים נמוכים מאוד. מעבר לכך, נסו לחשוב האם יש אצלכם איזו תמונה שיכולה לעורר בכם השראה – למשל תמונה מרהיבה שצילמתם בטיול בחו”ל, תמונה מרגע מרגש של הצלחה בחיים האישיים, תמונת סיום פרויקט וכן הלאה. לא יזיק גם לפתוח את הראש עוד לפני החיפוש ולחשוב – מה באמת יכול לעורר בי השראה? למה אני זקוק/ה במהלך היום במשרד, בחדר העבודה בבית, בסלון או בכל חדר אחר?

 

מעבר לבחירת התכנים, יש עוד כמה החלטות שתצטרכו לקבל. בין היתר צריך להחליט האם תעדיפו תמונת זכוכית יוקרתית, ציור שמן מקורי על קנבס, או אולי הדפסה על קנבס שהינה יצירת אומנות יפהפייה. כמו כן צריך לקחת בחשבון אנשים נוספים שאמורים לקבל השראה מהתמונה, את גודל התמונה בהתאם לשטח המיועד עבורה ופריטים אחרים בחלל, את הגוונים והתכנים בהתאם לעיצוב המשרד או הבית, ועוד.

 

בכל השאלות האלו ונוספות נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 0544366392.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דברו איתנו
Call Now Button